Om oss

God som ny UB er en ungdomsbedrift fra Kongshavn VGS i Oslo.

Vi lager en sunn og bærekraftig matkasse bestående av matvarer butikker og produsenter av ulike årsaker ikke kan selge.

Matkassen leverer vi rett hjem til deg. Hos oss får du god mat med god samvittighet.

Våre ansatte

MicrosoftTeams-image (1).png

Daglig leder

Matias Bråthen

Tlf : 48307866

Email : brathenmatias@gmail.com

IMG_3767.JPG

Økonomisjef

Casper Myrmel

tlf: 97737833

Email : casper.myrmel@gmail.com

MicrosoftTeams-image.png

Markedssjef

Viktor Elias Simonsen Bredeg

Tlf : 48307866

Email : viktor@bredeg.no

IMG_3439.JPG

Salgssjef

Mattis Gjennestad Stefanussen

Tlf : 41593342

Email : mattis.stefanussen@icloud.com

MicrosoftTeams-image (3) (1).jpg

Mediesjef

Oscar Wold Skaarderud

Tlf : 97489530

Email : oscar.wold@icloud.com

MicrosoftTeams-image (2).png

Produktsjef

Jacob Thormodsen

Tlf : 90632613

Email : jacobt@online.no

IMG_4559 (1).jpg

HR-og bærekraftsansvarlig

Peder Pallum

Tlf : 47755750

Email : pgpallum@gmail.com